Türkiye`nin En KaLiteLi BiLgi PortaLı

Türkiye`nin En KaLiteLi BiLgi

PortaLı

Bilgi, döküman, doküman, dökümanları, makale, makaleler, makaleleri, tatil, gezi, turizm, ekonomi, sağlık, ders, finans, borsa, döviz, bilgileri, dokumanları, bilgiler, makalesi, dökümanı, bilgileri Her TürLü buLabiLeceğiniz  BLog PortaLıdır..

İnternetle ilk tanıştığım yıllarda bu işi öğrenmek için hiç bir kurstan ya da kitaptan faydalanmamıştım. Sadece internet vardı ve kaynaklar yetersizdi. Artık bende birşeyler biliyordum ve bu bilgileri paylaşmanın zamanı gelmişti. Bu süreçte tanıştığım arkadaşım Siracel ile oturup konuşarak “Neden bizde bir paylaşım sitesi kurarak insanlara yardımcı olmayalım?” sorusunu kendimize yönelttik. En sonunda kararımızı verip Mayıs 2011′ de ilk olarak SLmSohbet BLOG  adında KaLiteLi ve kendi çapında bir web eğitim portalı kurduk. O günden bu yana büyüyen web site 100,000′den fazla üyesiyle Türkiye’nin en iyi Web Eğitim Portalı olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Şu sıralar boş vakitlerimizde  yeni sistemini yaparak ziyaretçilerimize daha kaliteli bir site sunmayı amaçlıyoruz. Yeni sistemde kullanıcılar kendi derslerini düzenleyebilecek, yorumları onaylayabilecekler. Bunların yanısıra büyük sürprizler bulunmakta. Sitemizi Takip  takip edin…

OĞUZHAN AYDIN

Türkiye`nin En KaLiteLi BiLgi PortaLı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

slm, slm sohbet, slm, sohbet, chat Son Yazılar FriendFeed
seo kitabı
seo kitabı
seo kitabı
seo kitabı