AKİB’in yeni başkanı Ali Kavak oldu


AKİB’in yeni başkanı Ali Kavak oldu

MERSİN (CİHAN)- Akdeniz İhracatçı Birlikleri(AKİB)’nin yeni dönem Koordinatör Başkanı, Akdeniz Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kavak’ın oldu.
Akdeniz ihracatçı Birlikleri’nin 2010 yılı Olağan Genel Kurul Toplantılarının tamamlanmasının ardından, koordinatör başkanlıkta devir teslim yapıldı. Başkanlar Kurulu Toplantısı’nda ise yeni başkan olan Ali Kavak görevi Ali Can Yamanyılmaz’dan devraldı. Kavak yaptığı açıklamada AKİB’in Koordinatör Başkanlığı görevinin verilmesinin kendisini onurlandırdığını kaydetti.
İlin bölgenin ve ülkenin sorunları ve özellikle AKİB’e bağlı sektörlerin sorunları ile ilgili çözüm önerilerini söyleyebilecekleri platformlar oluşturmak için var güçleri ile çalışma amacında olduklarını ifade eden Kavak, “İhracatçılarımızın yaşadığı her türlü sorunu, çözüm için en yetkili mertebelere taşıyacağız. Tüm yönetim kurulu başkanlarıyla işbirliği içerisinde ihracat potansiyelimizi artırarak, ülke ihracatımıza katkı sağlamayı sürdüreceğiz.” diye konuştu.
CİHAN

AKİB’in yeni başkanı Ali Kavak oldu ile Benzer Yazılar:

9 Mayıs 2011 Saat : 4:42
  Genel

AKİB’in yeni başkanı Ali Kavak oldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

slm, slm sohbet, slm, sohbet, chat Son Yazılar FriendFeed
seo kitabı
seo kitabı
seo kitabı
seo kitabı